18+ (Page 2)

Сподели со своите пријатели

Приказната за двајца љубовници во Србија покажува дека некои злосторства ги надминуваат сите бизарности. Имено, на почетокот на 90-тите, среде љубовна врска, еден човек почнал да има преголема  болка. Жената веднаш повикала брза помош која го однела во болница, но мажот набрзо починал. Loading… Неговото тело било испратено на обдукција,Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Манекенката со гради што тежат неверојатни десет килограми изјавила дека неодамна само поради нејзиниот секси изглед, екипажот на авионот ја замолил да го напушти летот,што, смета таа, е најлошата форма на дискриминација. Loading… Марија Магдалена (25) била на аеродромот на 31 мај и се качила на лет од Торонто, Канада,Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Американската стриптизерка со уметничко име ‘Кендра’ предизвика вистинска лавина од коментари откако објави дека случајно завршила на ергенската забава на нејзиниот брат. И таа го сфати тоа доста доцна. Loading… “Танцував и не сфатив дека тоа е ергенската забава на брат ми додека не се соблеков гола“, напиша Кендра наПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Девојката која на социјалните мрежи се претставува само како „ tysria “, во интервју за британски „Мирор“ открила дека досега на платформата „Фанвју“ зела над 60 илјади долари, благодарение на тоа што ги исполнува специфичните услови  на нејзините клиенти. Loading… Имено, сите овие силни мажи обожаваат да ја гледаат атрактивнаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Сол Перез важи за една од најзгодните водителки на светот, а оваа „титула“ дефинитивно ја оправда со нови фотографии. Loading…     Таа се прослави откако водеше неколку спортски програми, забавни емисии, временска прогноза и дневник, додека особена популарност стекна на социјалните мрежи, а нејзината армија придружници беше воодушевена одПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Ендрју Вордл (44) роден е со ретко пореметување, во кое мочниот меур и каналот се развиваат надвор од телото. Лекарите меурот и каналот ги вратиле во телото, но поради оваа пореметување никогаш не му изразнал пенис. Угостител од Манчестер поради овој проблем бил толку очаен, што пред неколку години сеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Снимка од полуголи службенички на граничната контрола од Украина кои играат во ритамот на музиката стана интернет сензација во оваа земја. На снимката се гледаат служебичките кои на себе имаат само долна облека и делови од униформа на граничната патрола на Украина. Играат и се забавуваат. Оваа секси снимка еПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Либанскиот град Бруман одлучил да започне да вработува повеќе полицајки. Меѓутоа, покрај тоа одлучиле дамите во текот на летото да носат и кратки шорцеви. Ова предизвика голема дебата на интернет, затоа што едната страна ја поддржува ваквата одлука, додека другата смета дека жените не би требало да носат таква облека.Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

На врските за една ноќ им се наклонети и жените и мажите, а еве како кој пол го доживува сексот без обврски. Истражувачите од Универзитетот од Англија, предводени со психологот Ен Кембел, спровеле истражување на тема врски за една ноќ.   Loading…   Во студијата објавена во списанието „Human Nature“,Прочитај повеќе