18+

woman in white dress lying on white bed

Сподели со своите пријатели

Сексот е индивидуална работа, некои сакаат да биде пократок, други сакаат да биде малку подолг. Loading… Сигурно барем еднаш сте се запрашале колку навистина треба да трае сексот, ако има одредена бројка. Истражувањето спроведено на Универзитетот Пен Стејт покажа дека сексот не треба да трае долго. Експертите веруваат дека сèПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Сами (22) од Флорида чисти станови и куќи топлес и заработува околу 2000 евра дневно, плус зема големи бакшиши. Loading… Нејзината часовна услуга за чистење чини 300 евра, а сега ги охрабрува другите да се испробаат во профитабилна кариера.     View this post on Instagram   A post sharedПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Наставничката Џенифер Хокинс е обвинета дека пет години имала афера со поранешното момче на нејзината ќерка тинејџерка. Loading… Таа била учителка во средното училиште Вест Мур и средното училиште Бринк во Оклахома кога започнала врската со тинејџерот. Полицијата на новинарите им соопштила дека наставничката имала секс со тинејџерот околу 300Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Таа е берберка која својата услуга ја врши на многу специфичен начин. Многумина би рекле дека тоа не би им се допаднало на сопругите на нејзините клиенти, но напротив – таа истакнува дека секој ден добива се повеќе резервации. Loading… „Јас сум бербер и наплаќам 113 евра за потстрижување наПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Англискиот фудбалер Демијан Оливер станал порно ѕвезда откако играл за Кристал Палас, но не му тргнало како што замислувал. Loading… На почетокот само повремено се занимавал со порнографија, но кога видел дека неговата кариера е завршена, решил да ја направи главна работа. Почнал да излегува со колешката Софи Андерсон, којаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Доколку планирате врска со жена со големи гради, добро би било да ги имате на ум овие неколку работи, за подоцна да не се изненадите. Loading… Големите гради имаат свои предности, но и недостатоци. На пример, големите гради се осудени на живот во градник, а гравитацијата навистина не им помагаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Ќе ве воодушеви позата која е многу популарна во оваа земја. Loading… Многу парови практикуваат разни пози, а сексуалните терапевти се согласуваат дека разновидноста е добра, па зошто да не додадете дополнителна забава во вашиот кревет? Една од омилените пози во Италија и Франција е слонот – жената лежи наПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

„Пријател со бенефиции“, најверојатно веќе сте слушнале кога луѓето зборуваат за ова, а можеби не го разбирате целосно јасно значењето на поимот. Loading… Мажите и жените се многу различни, особено кога станува збор за емоциите. Ова е специфичен вид на врска што може да биде збунувачки, бидејќи дефиницијата за пријателствоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Со новата година, повеќето луѓе прифаќаат нова исхрана, вежбање, план за финансиски заштеди или промени во личниот живот, но ова е исто така вистинско време да пробате нешто поразлично во спалната соба, вели познатата секс гуру Трејси Кокс. Loading… Таа вели дека изминатата година била доста разорна за интимниот животПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Списокот кој покажува во која земја мажите се најмногу надарени со „гордост“ секогаш предизвикува возбуда. Loading… Ги имаше доста, а најзапаметена анкета секако беше онаа што ја спроведе веб-страницата „All Sizes Matter“ во која беа опфатени 143 земји. Според таа мапа, Македонците се на 63то место од 143 земји, штоПрочитај повеќе