СДСМ: Слушнeтe зошто Зоран Ставрески седи во Владата на Груевски (видео)

Сподели со своите пријатели

Во рамки на проектот „Вистината за Македонија“,  опозициската СДСМ денес во Кампот на слободата лоциран пред Владата на РМ,  ја објави 36-тата по ред бомба.

Loading...

Прес конференцијата ја водеше партискиот портпарол, Петре Шилегов.

Leave a Reply