29.05.2015 20:12

СДСМ: Слушнете како Груевски го планира Скопје 2014 (видео)

Facebook Twitter Google+

Потпретседателот на СДСМ, Дамјан Манчевски, денес во кампот пред Владата на РМ, одржа прес конференција на која беа објавени нови прислушувани разговори од проектот ”Вистината за Македонија”.

Разговорите кои ги презентираше СДСМ се поврзани со наводни манипулации со проектот ”Скопје 2014”.

loading...


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments