СДСМ денес ќе ”пука” од Гостивар

Сподели со своите пријатели

Проектот „Вистината за Македонија“ на опозициската СДСМ денес продолжува во Гостивар од каде ќе биде објавена новата 26. бомба.

Loading...

Прес конференцијата ќе започне во 14 часот, со марш низ улиците на Гостивар, закажан за 18:30 часот.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *