03.07.2018 01:08

ПАСТА ЗА ЗАБИ: Трикови кои ќе ви го олеснат секојдневниот живот (ВИДЕО)


Иако сите знаеме која е примарната функција на пастата за заби, сепак постојат уште многу начини на кои можете да ја користите за да си го олесните секојдневието. Доволно е само малку паста за да го промените на пример изгледот на вашиот телефон.

Пастата ја користиме секој ден, но дали сте знаеле на кој се начин можете да ја искористите?

Алуминиумска фолија и трикови кои не сте ги знаеле

Чистењето на телефонот и санитаријата во бањата се само едни од нив.

Погледнете го видеото со триковите кои ќе ви го олеснат секојдневниот живот.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments