Ова се тајните се*суални фантазии на хороскопските знаци

Сподели со своите пријатели

Факт е дека секој хороскопски знак има тајни желби во креветот.

Loading...

Погледнете ги фантазиите – можеби некоја од нив некој сака да оствари со вас…

Овие хороскопски знаци најдолго можат да издржат без секс

 

 

Овен

Овните немаат ништо против некој друг да ги набљудува за време на сексот. Напротив, ништо не ги возбудува повеќе од „свингерска забава“.

Loading...

Бик

Биковите сакаат искуства за сите сетила! Топол восок од свеќи, анални играчки, сензуални игри со чоколадо или мед – со Биковите може да биде валкано!

Близнаци

Бидејќи тие се вистински мајстори на комуникација, Близнаците сакаат кога зборуваат во кревет. Ниту еден хороскопски знак не владее со уметноста на „валканиот муабет“ подобро од Близнаци.

Три хороскопски знаци кои се најзабавни сексуални партнери

 

 

Loading...

Рак

Тие се талентирани актери, па затоа сакаат да изведуваат различни игри со улоги. Тие се многу имагинативни за тоа и секогаш се подготвени да пробаат нешто ново.

Лав

Лавовите сакаат секс на отворено. Постојаното чувство на несигурност и страв дали ќе бидат фатени за време на сексот или не, прилично ги возбудува. Бидете подготвени за коцка.

Девица

Во реалниот живот, едно лице родено во знакот на Девица е секогаш љубезно, добро организирано и перфекционистичко. Сепак, Девиците во кревет сакаат да се релаксираат, па сакаат да бидат во подредена улога.

Дамите родени во овие три хороскопски знаци се вистинска „експлозија“ во кревет

 

Loading...

 

Вага

Вагата ја сака естетиката. Ништо нема да возбуди ниту една Вага повеќе од имагинативни секси костуми. Навистина, нивната фантазија нема граници кога станува збор за долна облека.

Скорпија

Овој хороскопски знак е доста доминантен во реалниот живот. Затоа, тој сака да ја пренесе оваа доминација и во неговиот сексуален живот. Како и да е, тие сакаат да го доживеат тоа и на себе, па затоа се отворени за садомазохистички игри.

Loading...

Стрелец

Промените и различностите се важни за стрелците. Без разлика дали тоа е секс во кујната, на тепих или во шумата – тие само сакаат да пробаат сè.

Овие хороскопски знаци добро се сложуваат во креветот, но не и надвор од него

 

Loading...

 

Јарец

Под чаршавите на овој хороскопски знак сè е дозволено. Јарците сакаат да се препуштат на својата фантазија. Исто така, им се допаѓа кога се снимаат за време на сексот.

Водолија

Водолија е многу љубопитна и фасцинирана од секс играчки од сите видови. И тие брзо учат да се справат со нив маестрално.

Loading...

Риба

Рибите се вистински фетишисти на стапала. Едно лице родено во знакот на Риби со задоволство ќе ги лиже прстите. Нивната креативност и имагинација ги прави идеални за секоја игра со улоги.