25.05.2015 21:47

Неколку корисни совети за укажување прва помош (+18 видео)


После ова видео, да ти е мерак да пружуш прва помош.

Значи, следете ги упатствата и спасете нечиј живот.

loading...

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments