Кумановец си ја претепал сопругата, полицијата го приведе

Сподели со своите пријатели

Педесет и двегодишен кумановец физички ја нападнал својата десет години помалада сопруга.

Loading...

– На 05.04.2022 година во 21.30 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Т.С.(52) од Куманово затоа што во семејниот дом физички ја нападнал својата 42- годишна сопруга, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

По целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава.

Никола Ивановски


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Гром запали 500 бали слама во Старо Нагоричане