Хороскоп за четврток, 30 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

QУБОВ: Ништо важно нема да се случува и ќе имате време да размислите за иднината и за тоа што сакате.

РАБОТА: Проблеми во партнерскиот бизнис.

ЗДРАВЈЕ: Нервозен стомак.

Бик

ЉУБОВ: Добар согласување на физичко ниво, но можеби нема да можете да се поврзете емотивно.

РАБОТА: Проблеми со колегите.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе бидете нервозни и склони кон расправање, што може да предизвика конфликт.

РАБОТА: Може да има проблеми со работниот процес.

ЗДРАВЈЕ: Хронични проблеми.

Рак

ЉУБОВ: Несогласувањата со партнерот се можни заради тешка или негативна атмосфера, особено ако живеете заедно.

РАБОТА: Нема промени.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе се вљубите во некој што е далеку. Врската ќе се заснова само на комуникација.

РАБОТА: Успех во управните работи.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Девица

ЉУБОВ: Не очекувајте премногу од овој ден кога станува збор за љубовта.

РАБОТА: Можна промена во работата или дури и промена во кариерата.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции или повреди.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply