Хороскоп за четврток, 30 јануари

Сподели со своите пријатели

Вага

Loading...

ЉУБОВ: Можно е да се вљубите во некој што работи со вас.

РАБОТА: Сè ќе се движи во посакуваната насока. Добро за дообразување.

ЗДРАВЈЕ: Несоница.

Скорпија

ЉУБОВ: Денес, ќе бидете многу нерасположени, мрзеливи и саркастични и сето тоа ќе ги збуни другите.

РАБОТА: Можете лесно да го добиете она што го сакате.

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

Loading...

Стрелец

ЉУБОВ: Ќе бидете малку нагли во своите изјави. Треба да размислите пред да кажете нешто.

РАБОТА: Ќе се сомневате во себе и во вашите способности.

ЗДРАВЈЕ: Болки во коските.

Јарец

ЉУБОВ: Ќе барате покомплетна врска и ова не е лесно да се најде.

РАБОТА: Не позајмувајте затоа што тоа ќе има негативно влијание на долг рок.

ЗДРАВЈЕ: Воспаление.

Loading...

Водолија

ЉУБОВ: Ќе ви биде тешко да ги поднесете  другите.

РАБОТА: Ќе бидете попретприемнички отколку што очекуваат вашите претпоставени или очекуваат да бидете.

ЗДРАВЈЕ: Инфекција на грлото и респираторниот тракт.

Риби

ЉУБОВ: Можно познанство со некој кој ќе ве привлече, но сè ќе остане на ниво на флертување.

РАБОТА: Ќе имате чувство дека немате перспектива.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Loading...

Pages: 1 2

Leave a Reply