Хороскоп за четврток, 16 јануари

Сподели со своите пријатели

Вага

Loading...

ЉУБОВ: Можно е да планирате романтичен датум, но тоа несогласување ќе го одложи исполнувањето на плановите.

РАБОТА: Истиот тренд продолжува.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со кожата.

Скорпија

ЉУБОВ: Ќе покажете преголем ентузијазам и ќе ја исплашите личноста што се обидувате да ја освоите.

РАБОТА: Можна парична загуба.

ЗДРАВЈЕ: Преоптоварување на организмот.

Loading...

Стрелец

ЉУБОВ: Нема да имате можност за љубов или ќе доживеете заладување на односите во врската.

РАБОТА: Ќе се чувствувате неуспешно и без можност да го промените.

ЗДРАВЈЕ: Внимателно со лековите.

Јарец

ЉУБОВ: Би било добра идеја да се фокусирате повеќе на вашиот партнер, бидејќи во најава се некоие проблеми во врската.

РАБОТА: Солидна состојба, но и мали проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Loading...

Водолија

ЉУБОВ: Можеби не е можно да го добиете она што го сакате затоа што вашите желби ќе бидат големи, а партнерот во лошо расположение.

РАБОТА: Блокада на кариерата.

ЗДРАВЈЕ: Инфекција.

Риби

ЉУБОВ: Романтиката ви е најважна, така што ќе сакате да доживеете нешто посебно што нема да се случи.

РАБОТА: Застој во протокот на пари.

ЗДРАВЈЕ: Воспаление на мускулите.

Loading...

Pages: 1 2

Leave a Reply