Хороскоп за четврток, 16 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Посакувате физички контакт со личноста која ве привлекува, но можеби нема да можете да го направите тоа.

РАБОТА: Парична добивка.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Бик

ЉУБОВ: Нема да бидете расположени да ги покажувате чувствата отворено.

РАБОТА: Проблеми со завршувањето на работата. Ќе бидете незадоволни или презаситени.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Предизвиците и проблемите во комуникацијата ќе ја разнишаат љубовната врска.

РАБОТА: Доцнење со исплата и неможност да се бара заем.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Рак

ЉУБОВ: Нестабилност или мали промени, пред се заради лошата атмосфера во врските.

РАБОТА: Ќе инвестирате енергија во партнерска или тимска работа.

ЗДРАВЈЕ: Болки во стомакот.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој кој е доста постар.

РАБОТА: Вашите очекувања нема да бидат исполнети, но сепак ќе има мали позитивни случувања.

ЗДРАВЈЕ: Чувствителен.

Девица

ЉУБОВ: Лоша комуникација со партнерот. Очигледно деновиве ви е тешко да воспоставите хармонија.

РАБОТА: Персоналот се менува.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply