Гучи не престанува да шокира со глупите модни креации кои чинат многу пари (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Модната куќа Гучи повторно е на удар на критиките. Таа претстави нов модел на хулахопки дизајнирани да изгледаат како да се искинати.

Loading...

 

 

Цената на хулајопките е 130 фунти, или околу 140 евра.

Корисниците на интернет, со право, сметаат дека тоа е преголема цена за нешто што изгледа како да е веќе користено и искинато.

 

Loading...

 

Инаку, Гучи неодамна привлече внимание со фармерки со дамки од трева и фустан за мажи.

 


Leave a Reply