Годишен концерт на денс студијата ”Ултра” и ”Мак” (видео)

Сподели со своите пријатели

Во НУ Центар за култура ”Трајко Прокопиев”, вечер со почеток во 19 часот, двете денс студија ”Ултра” и ”Мак” ќе организираат годишен концерт.

Loading...

Денс студијата се добитници на повеќе меѓународни награди.

Влезот е слободен.