Жестока акција на прозорец од хотел во Белград: Минувачите останале затечени (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Дека веќе ништо не може да не изненади докажува неверојатната сцена од прозорецот на хотелот, направена од случајни минувачи.

Loading...

Имено, љубовен пар бил забележан на прозорецот за време на сексуални дејствија, а судејќи по видеото, тоа било жестоко и незаборавно, како за нив, така и за сите минувачи што го забележале ова.

Експлицитното видео стана вирално за кратко време, а духовитите коментари насмеаја многумина што го гледаа.

„Дали ми мавта?“, Беше смешниот опис на видеото.