Жена на плажа смислила генијален начин да си го намачка грбот, без никој да ѝ помогне (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Снимка од плажа во Грција која кружи на социјалните мрежи го запали интернетот. На видеото се гледа жена на плажа и ништо не би било интересно доколку таа со помош на алат за сликање не нанесе крема за сончање на грбот .

Loading...

Веројатно и било лошо да моли некој да и го намачка грбот, па дошла до совршено решение.

Таа употреби мал валјак за боја, ја стискала кремата врз него и лесно и брзо ги заштитила рбетот и рамената од сонцето.

Воодушевените луѓе ги оставија своите коментари под видеото.

„Ја боли увото што ќе кажат луѓето околу неа, тоа и е чест!“ гласи еден коментар.

“За мене оваа жена е хит. Секоја чест за снаодливоста”, напишала другата жена воодушевено.

Во секој случај, мислиме дека нејзината идеја е генијална, а како изгледаше, погледнете во видеото подолу.

 

Loading...