Згодна ѕидарка која ќе ви го помати умот: Работи на градилиште, а нејзиниот Инстаграм „гори“ (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Згодна ѕидарка ги полуде мажите!

Loading...

Кога се споменуваат ѕидари и физички работници воопшто, повеќето мислат на мажи. Се разбира, има жени кои се занимаваат со тоа, но далеку, далеку помалку.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badass svenson (@badass_svenson)

 

Една од причините зошто девојката од Швајцарија е популарна на социјалните мрежи е затоа што снима додека ја работи својата работа – ѕидањето, и сето тоа во шорцеви, маици…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badass svenson (@badass_svenson)

Loading...

 

Згодната ѕидарка е активна на социјалните мрежи од 2017 година, а мажите како да се фасцинирани ги гледаат нејзините видеа во кои покажува дека одлично се снаоѓа во својата работа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badass svenson (@badass_svenson)

 

Убавата русокоса одлучи да го искористи својот изглед и популарност на мрежите, па започна да продава експлицитни фотографии и видеа на „OnlyFans“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badass svenson (@badass_svenson)

Loading...

Мажите се воодушевени од нејзиниот изглед, што може да се види во коментарите што ѝ ги оставаат, а многумина истакнуваат дека треба да се почитува поради напорната работа што ја работи.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badass svenson (@badass_svenson)