06.08.2019 10:13

Застрашувачки снимки: Напади на ајкули снимени одблизу (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Ова се видеоснимки од напади на ајкули снимени од непосредна близина, а најчесто ги снимале токму нападнатите и преживеани пливачи.

Последиците за среќа не биле фатални, но ни малку наивни, дури и застрашувачки.

loading...

Дали ајкулите навистина ги привлекува човековата крв? (ВИДЕО)

Жртвите не се само професионални нуркачи, туку и аматери и обични туристи.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments