17.08.2019 10:44

ЗАСТРАШУВАЧКА СНИМКА: Ескалаторот се отвори и проголта момче (ВИДЕО)


Британскиот Канал 5 ги шокираше гледачите со снимка од Истанбул.

Во емисијата „Го изеде ескалаторот“ прикажано е видео од стоковна куќа каде се гледа дека скалите буваклно голтаат момче.

loading...

Иако бил поставен знак дека ескалаторот е неисправе луѓето ги користеле.

Скалите кои во период на најголем метеж биле дополнително оптеретени во еден момент „полуделе“ и буквално го проголтуваат мажот.

Тој се обидел да се извлече, но скалите над него се затвораат и потоа застануваат. Мажот на крајот завршил во болница со повреди по телото.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments