Заскитан куршум оштетил возило на ул. „Октомвриска револуција“

Сподели со своите пријатели

Како што информираат од Министерството за внатрешни работи, вчера околу 17 часот И.С. (30) пријавила дека залутано зрно го оштетил гепекот на нејзиниот автомобил марка „Ауди“ со кумановски регистарски таблички во сопственост на језиниот сопруг кој бил паркиран на улицата „Октомвриска револуција“.

Loading...

Екипите на СВР Куманово извршиле увид на самото место при што работат на целосно расчистување на случајот.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.