Запознајте го човекот кој чита и пишува наопаку (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Овој млад студент од Кенија има необична способност за читање и пишување наопаку.

Loading...
ПРОЧИТАЈТЕ И:  Апокалипса во Дубаи по 160 литри дожд во еден ден (ВИДЕО)

Leave a Reply