Запалено тело пронајдено во парк во Лондон

Сподели со своите пријатели

Запалено тело е пронајдено во парк во западен Лондон, јавува Sky News.

Loading...

Телото е пронајдено утринава во паркот Белви во 4:30 часот по локално време.

Во тек е идентификација, а најверојатно се работи за маж.

Никој не е уапсен, а околностите на смртта се нејасни.