Запален автомобил на пратеник од СДСМ

Сподели со своите пријатели

Непознат сторител вчравечер го опожарил автомобилот „Мини Купер“ во сопственост на таткто на пратеникот од СДСМ Хари Локвенец, кој случајот го пријавил во полцијата.

Како што информираат од Министерството за внатрешни работи, од екипа на Територијалната противпожарна единица Прилеп пожарот бил изгаснат. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *