ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Младоженецот за малку ќе ја убиел невестата на свадба, причината е ужасна

Сподели со своите пријатели

Имено, младенците се искачиле на бината, впуштајќи се во неидентификувана игра, што веројатно е дел од тамошните обичаи, но откако невестата победила на безопасната конкуренција, тоа се претворило во вистинска ноќна мора!

Loading...

Се чини дека по поразот младоженецот, очигледно многу лут, силно ја удрил жената во задниот дел од главата. Шокираната и вознемирена невеста после тоа не ни погледнала во него, а набрзо си заминала со помош на две жени.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Не го пробувајте ова! Погледнете како изгледа по бизарниот скок

Шокирано изгледал и кумот кој стоел до младоженецот, по што почнал нервозно да се нервира и да гледа во телефонот, додека музиката продолжила да свири. Младоженецот остана да стои на бината, како ништо да не се случило, зјапајќи во тивката толпа, која пред само неколку моменти го бодреше парот.

Коментарите на корисниците на интернет се полни со нескриен хорор, а повеќето од нив го опишаа ова видео како „вознемирувачко“. 

 

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Казниле илјадници возачи по грешка: Го смениле ограничувањето на брзината, но...