Возете внимателно: Ова се најстрашните сообраќајни незгоди за 2015-та година (видео)

Сподели со своите пријатели

Објавена е компилација од видеа со најстрашните сообраќајни незгоди што се случиле во текот на изминатата година, но не за да некој тера сеир со нив, туку да се укаже да последиците од несовесното возење, прекршувањето на знаците и правилата и невниманието.

Кога сме зад воланот не одговараме само за нашиот живот или животот на сопатниците, туку и на останатите учесници во сообраќајот.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.