Во Куманово утре се отвора прва спортска аутлет продавница

Сподели со своите пријатели

За време на викендот, поточно во сабота, во Куманово ќе се отвори прв Sport Outlet Shop.

Loading...

Според најавата на социјалната мрежа Фејсбук, во аутлет продавницата ќе се продаваат производи од брендовите Nike, Adidas, Puma, Diadora, Asics, Martes, 4F и Speedo.

Отварањето е закажано во 9 часот наутро , а продавницата ќе биде отворена до 18:00 часот.

Outlet Shop се наоѓа веднаш спроти Централна Кооперативна Банка


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.