Во дворот пронашол закопана мистериозна кутија, но се згрозил од она што било внатре (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Корисник на ТикТок скоро повратил откако открил што се крие во мистериозната кутија што ја пронашол закопана во неговата градина.

Loading...

Тони Хуисман копал во градината кога со лопата удрил во тврда подлога. На видеото кое го објави на ТикТок, тој вели дека по некое време нашол рачка на правоаголна кутија.

Откако не успеал да го отвори капакот со рацете, ја зел алатката, но многу брзо се покајал за тоа.

Имено, тој отворил септичка јама, што објаснува зошто веднаш го затворил носот и се оддалечил.

„Најдов тајна кутија во градината“, пишува тој покрај снимката, која од вчера е прегледана повеќе од пет милиони пати.

„Јас всушност испумпував септичка јама, па направив видео од тоа“, призна тој.

Тој додаде дека сите одводи во неговата куќа биле затнати, па повикал водоводџија и се шокирал кога слушнал кога последен пат се испразнил септичката јама.

Всушност, Тони вели дека не ни знаел дека има септичка јама.

Loading...

Тој исто така вели дека живеел таму шест години, додека претходните станари живееле таму две години порано, па заклучил дека септичката јама не била испразнета најмалку осум години.

 

@tonyhuismanlpFound a secret box in the ground #cool #metaldetecting #comedy♬ Dreamy – Elijah Lee


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *