Влета со багер и ја собра пејачката: Дали е ова најлудата снимка од свадбена веселба? (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На социјалните мрежи кружи снимка од српска прослава која насмеа многумина, но со причина ја заслужи и титулата „најлуда досега“.

Loading...

На видеото се гледа како пејачката стои на багер со друго момче.

Некој донел багер под шаторот за да прослави, ѝ помогнал на пејачката да се качи во корпата, а потоа започнала забавата.

Човекот кој ја делел корпата со пејачката ја држел за таа да потпевнува додека возачот ја управувал корпата горе-долу и создавал атмосфера!

Не заврши добро – во еден момент и пејачката и нејзиниот партнер завршија на земја, додека возачот мирно го следеше „растоварот“.

 

 

Loading...