ВЕРУВАЛЕ ИЛИ НЕ: Оваа жена е шампион во вагинален кунг-фу (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Американката Ким Анами е инструкторка по вагинален кунг-фу, што таа го претставува како уметност за совладување на вагината и нејзините можности.

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Anami (@kimanami)

 

Со гениталиите може да крене до 9 килограми тежина, да исфрли пинг понг топчиња, да преместува мебел и им ја препорачува оваа дисциплина на сите жени.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Anami (@kimanami)

 

Loading...

Ким смета дека зајакнувањето на вагиналните мускули е исклучително важно поради нејзиното здравје, но и задоволство, бидејќи, како што вели, успева да доживее повеќекратни оргазми кои траат со часови.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Anami (@kimanami)

 

Најтешкото нешто што кренала бил лустерот од муранско стакло во Венеција.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Anami (@kimanami)

 

Loading...

„Најтешкиот предмет за мене беше лустерот од муранско стакло во Венеција. Најлудото беше подигнувањето на дел од Берлинскиот ѕид на самиот ѕид во Германија”, открива таа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Anami (@kimanami)