Уште само еден ден до настапот на Сандра Африка

Сподели со своите пријатели

Остана уште само еден ден до сензационалниот настап на атрактивната Сандра Африка. Концертот кој ќе се оддржи утре во барот Версус е веќе скоро распродаден, па така со сигурност можеме да очекуваме одлична забава со хитовите на познатата пејачка. Влезниците кои во предпродажба се продаваа по цена од 200 денари се веќе распродадени, додека влезниците на врата ќе чинат 250 денари. За дополнително загревање на атмосферата задолжен ќе биде DJ Maрко. Поради огромниот интерес, резервациите за концертот ќе важат до 22:00 часот.

Loading...

Во сабота забавата продолжува со Мак и Ју хитовите на DJ Sicky. Влезот за овој настан ќе биде бесплатен


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.