31.01.2019 15:44

Ученици од Куманово препраќале вулгарни фотографии од соученичка

Facebook Twitter Google+

Жена од кумановско село вчера пријавила дека била повикана од страна на класната раководителка и директор на основно училиште каде учи нејзината ќерка, при што и биле покажани слики на мобилен телфон со вулгарна содржина во врска со нејзината малолетна ќерка, кои биле препраќани меѓу учениците, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments