15.07.2019 14:51

Уапсен Боки 13


Бојан Јовановски или попознат во јавноста како Боки 13 денеска е приведен по барање на Обвинителството за организиран криминал, пишува порталот А1он.

Причината за негово апсење, како што пренесува порталот, засега не е целосно позната.

loading...

Инаку Јовановски е директор на „1ТВ“ која во етерот започна да зрачи пред повеќе од една година.

Фото: YouTube printscreen


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments