Уапсен Боки 13

Сподели со своите пријатели

Бојан Јовановски или попознат во јавноста како Боки 13 денеска е приведен по барање на Обвинителството за организиран криминал, пишува порталот А1он.

Причината за негово апсење, како што пренесува порталот, засега не е целосно позната.

Loading...

Инаку Јовановски е директор на „1ТВ“ која во етерот започна да зрачи пред повеќе од една година.

Фото: YouTube printscreen


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *