„Тропико бенд“ и клуб „Нама“ – одличен старт за забавен викенд (галерија)

Сподели со своите пријатели

Познатиот српски бенд вчеравечер со својот настап ги забавуваше сите присутни во ноќниот клуб „Нама“ кој и овој пат го потврди фактот дека е место за најдобри ноќни забави во градот.

Loading...

Клубот беше преполн, а за сите оние што го пропуштиле настанот еве дел од атмосферата низ објективот на Кумановски Муабети.

[huge_it_gallery id=”224″]

[huge_it_gallery id=”223″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.