Саки Судо

Сподели со своите пријатели

Пред три години јавноста беше шокирана од веста дека познатиот јапонски магнат за недвижности и плејбој Косуке Нозаки (77) бил пронајден мртов на подот од неговата спална соба. Loading… Јавноста и локалните медиуми го вперија прстот кон неговата тогашна сопруга, порно актерката Саки Судо (22), како виновна за смртта наПрочитај повеќе