Ролс Ројс

Сподели со своите пријатели

На социјалните мрежи се појави фотографија од необична сообраќајна несреќа во една кинеска провинција која ги растажи срцата на корисниците ширум светот. На неа се гледа како мал троцикл за достава удрил во задниот дел на скапиот Ролс Ројс Гоуста. Овој инцидент се случил во градот Гуијанг во кинеската провинцијаПрочитај повеќе