Михаил Богданов

russian flag, russian coat of arms, russian imperial eagle

Сподели со своите пријатели

Русија е во контакт со Израел, Палестинците, како и арапските земји во врска со ескалацијата на израелско-палестинскиот конфликт, изјави денеска специјалниот претставник на рускиот претседател за Блискиот Исток и Африка, заменик министерот за надворешни работи на Русија Михаил Богданов. Loading… „Сега сме во контакт со сите. Со Израелците, Палестинците, Арапите.Прочитај повеќе