Мери Рејнолдс

Сподели со своите пријатели

Двојничката на кралицата Елизабета Втора вели дека по 34 години глумење на британскиот монарх во бројни серии и филмови, повеќе нема да ја врши работата од почит кон неодамна починатата кралица. Loading… Мери Рејнолдс додава дека ќе ги задржи комбинациите за да има сеќавање на жената која била како членПрочитај повеќе