Мергим Љутфиу

Сподели со своите пријатели

Градоначалникот на Општина Куманово денеска оствари средба со претставници на Фудбалскиот клуб Башкими кој изминатиот викенд успеа да се избори за пласман во втората фудбалска лига на Македонија. Loading…     – На претседателот на клубот, Арменд Дестани, голманот Лука Стојковски и капитенот Мергим Љутфиу кои денес беа во мојотПрочитај повеќе