Маријана Рева

Сподели со своите пријатели

Полицискиот час во Украина нема да биде укинат ниту на новогодишната ноќ, соопшти денеска претставничката на Националната полиција Маријана Рева. Loading… Таа посочи дека за прекршување на полицискиот час може да одговараат оние кои се на улица на новогодишната ноќ, пренесува Интерфакс Украина. Рева изјави дека употребата и продажбата наПрочитај повеќе