Ли Картер

Сподели со своите пријатели

Рапер од Хјустон е обвинет за киднапирање на бремена жена што ја држел заробена во гаража повеќе од четири години, соопшти полицијата. Loading… Ли Картер (52), чие уметничко име е Вајпер, беше уапсен минатата недела и обвинет за киднапирање. Полицијата дојде во домот на Картер минатиот април, откако жената испратилаПрочитај повеќе