хороскоп

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Денеска ќе имате неочекувани трошоци, поради што до крајот на месецот ќе мора да го стегнете ременот. Предност дајте им на семејните проблеми, време е за сериозни разговори. Имате поддршка од пријател кој не е во вашиот близок круг. Можен гихт. Бик На работа ве чекаат нови проектиПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Бикот, кога работите не одат по негово, ја напушта врската. Рибите имаат идеална визија за љубовен партнер и се толку возбудени што ќе ја пронајдат таа совршена личност што често завршуваат со некој што воопшто не им одговара. Лавот со прекумерната контрола доведува до сигурност во односите… Loading… Еве штоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Неверството е чувствителна и табу тема за многумина. И додека некои само ќе размислуваат или сонуваат да најдат замена за сегашниот партнер, други ќе започнат афера без размислување. Loading… Како изневеруваат знаците на Зодијакот и кому му паѓаат на памет грешните мисли и кој всушност ги реализира? Иако многумина веруваатПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Работа: Вашиот однос со колегите денес може да биде полн со негативна струја. Оддалечете се и фокусирајте се на работата. Љубов: Месечината денес е во вашиот знак и ве прави далеку почувствителни. Раздразливи сте и лесно можете да добиете искри со партнерот. Здравје: Нервоза. Бик Работа: Внимателно ракувајтеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Иако има луѓе кои одлично чуваат тајни, има и такви кои не го прават тоа. Loading… Скорпиите ќе ги откријат тајните на другите луѓе, но тие ќе си ги чуваат своите добро додека на Близнаците не им треба многу да им се верува. Бидете внимателни на кого му верувате –Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Секој од нас им се восхитува на луѓето кои навистина поседуваат сочувство, емпатија и љубов кон сите, секогаш се подготвени да помогнат и никогаш ништо не им е тешко. Loading… Чистото срце на овие хороскопски знаци ги издвојува од другите!     Вага Искрена и отворена, Вагата е чиста душаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Работа: Ви претстои нова деловна соработка, па овој ден ќе го посветите на детален план за работните активности за следната недела. Успех во приватниот бизнис. Љубов: Романтичен состанок со личност од Вага или Близнаци ќе означи почеток на ново поглавје во љубовниот план. Здравје: Добро. Бик Работа: ОвојПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Работа: Многу важен деловен состанок ќе помине со мали пречки, но на крајот ќе се договорите и ќе склучите важен договор. Љубов: Предизвикот на љубовен план се одвива денес во деловна атмосфера и пократки патувања. Ќе ве маѓепса една Вага. Здравје: Главоболка. Бик Работа: Денеска очекувајте го неочекуваното,Прочитај повеќе

woman sitting on white bench outdoors

Сподели со своите пријатели

ОВЕН Loading… Работа: Денеска се преиспитувате себе затоа што сте решиле да ги исправите грешките кои сте ги правеле на работа. Љубов: Денот го минувате со саканата личност, и не мислите на ништо друго. Здравје: Одлична ситуација. БИК Работа: Искористете го денешниот ден да ги средите своите мисли, затоа штоПрочитај повеќе

a woman wearing a black dress and black gloves

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Работа: Фокусот на овој работен ден е трпението. Некои плаќања во готовина може да бидат одложени, а тоа може да ги наруши вашите претходни планови. Љубов: Ве очекува интересно патување и многу романтичен состанок со партнерот. Слободниот Овен може да запознае една неодолива Вага. Здравје: Главоболка. Бик Работа:Прочитај повеќе