Греми награди

Сподели со своите пријатели

Украинскиот претседател Володимир Зеленски во неделата во видео обраќањето емитувано на доделувањето на наградите Греми во Лас Вегас ги повика гледачите да ги поддржат Украинците „на кој било начин“. Loading… „Што е спротивно на музиката? Тишината на уништените градови и убиените луѓе“, рече Зеленски на снимката емитувана пред настапот наПрочитај повеќе