дом

Сподели со своите пријатели

Пеглањето е домашна работа во која повеќето луѓе ни најмалку не уживаат, а една мајка Шантел Мила сподели трик кој ќе ви помогне да заборавите на пеглањето. Loading… Се што ви треба се две шолји вода, лажица алкохолен оцет за да ја омекне вашата облека и лажица мелем за косаПрочитај повеќе