Дарио Трајковски

Сподели со своите пријатели

Марио Петровски и Дарио Трајковски од Куманово освоија три пехари и четири медали на Интернационалниот натпревар во бодибилдинг и фитнес „Паљо класик“ кој изминатиот викенд се одржа во спортската сала Боро Чурлевски во Битола. Loading… Под тренерска палка на Томе Даневски, Дарио и Марио се подготвуваа за овој натпревар одПрочитај повеќе