Бостон

Сподели со своите пријатели

Во куќа во САД се пронајдени тела на четири бебиња, јавуваат американските медиуми. Loading… Едно од телата е пронајдено во замрзнувачот, соопшти локалната полиција. На 17 ноември, полицијата одговори на пријавата дека дом во Јужен Бостон бил окупиран, а моментално не е јасно кој повикал полиција. Полицијата на местото наПрочитај повеќе