Арканзас

Сподели со своите пријатели

Тројца полицајци од Арканзас, САД се суспендирани откако се појави видео на кое се гледа како брутално тепаат уапсен млад човек на бензинска пумпа. Loading… Полицајците велат дека 27-годишниот Рандал Ворчестер им се заканувал на работниците во продавницата во Малбери, во близина на Литл Рок. Кога неколку полицајци отишле даПрочитај повеќе