21.09.2017 22:31

Таа објави фотографија од своето момче, а интернетот полуде – Неверојатна копија на Мајкл Џексон (фото)


Често се случува „обичните“ луѓе да имаат свои близнаци меѓу познатите личности, но разликата сепак се гледа.

Меѓутоа, кога оваа деовјка објавила фотографија од своето момче на Твитер, интернетот полуде.

Нејзиниот избраник неодоливо потсетува на починатиот крал на поп музиката, Мајкл Џекосон.

Нејзината објава стана вирална, па има соберено и илјадници лајкови и коментари.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments