СУРОВО ИСКРЕНИ: Приказни на осум жени за најлошиот се*с во животот!

Сподели со своите пријатели

Веројатно не постои личност која не доживеала здодевен секс барем еднаш. Понекогаш се случува, колку и да се труди партнерот, неопходната хемија не се случува.

Loading...

Осум жени го споделија своето најлошо сексуално искуство на Redit.

Досаден секс може да се случи во силни и долги врски, како и во секс без обврски за една ноќ, а во вториот случај се случува без никакво предупредување, пишува Gloria.hr.

 

 

Во еден момент ве преокупираат каприциозни шеги, ласкања, врели погледи и допири кои ве тераат да помислите дека се соочувате со најдобриот секс што некогаш ќе го доживеете.

На сето тоа претходело неколкудневно допишување, што дополнително ја зголемило возбудата и ја запалило вашата фантазија за тоа како сексот со таа личност може да биде незаборавен.

Loading...

И кога конечно ќе пристигне тој славен момент, моментот кога кулминацијата треба да се случи како климакс а од климаксот ни к, и самиот секс не вреди да се спомене. Поточно досадно.

Еве осум такви искуства што жените ги споделија на Редит.

„Секогаш кога мојот партнер имал секс со мене, тоа беше затоа што мислеше дека треба. Во тој период, се чинеше дека неговото либидо не постои. Дури и пред да стане толку лошо, јас му велев дека не сме воделе љубов скоро два месеци, а потоа тој дефинитивно ќе го стори „тоа“ за мене следниот ден (не веднаш, за да не биде премногу очигледен). Но, беше толку очигледно што тој воопшто не беше ангажиран околу сексот, иако тврдеше дека е. Во секој случај, сè се сведуваше на најосновното – понекогаш лежеше како партал и ми оставаше мене да ја завршам целата работа. После тоа, секојпат се чувствував мизерно. И затоа тоа го прекинав“.

 

 

„Најлош беше сексот од досада што еднаш го пробав, сексот во кој двајцата ни беше досадно и никој од нас не беше напален. Сè беше направено механички и, искрено, тоа беше дури и малку вознемирувачко искуство за мене. Ме праша дали сум добро, реков не и тој ми одговори дека не е ни тој. Се согласивме да застанеме во тој момент и никогаш не ми падна на памет да пробам секс од досада или секс ако претходно не почувствував возбуда или надразнетост“.

„Пред неколку години се поврзав со еден млад човек што го запознав на Тиндер. Тој се подготвуваше за испит, па чекавме тоа да се реши, за да можеме потоа да влеземе во интимната сфера. Додека разменувавме секси пораки, тој навистина ветуваше чуда. Ме привлече многу и бев навистина возбудена. На крајот, тоа траеше едвај две минути. Мислев дека можеби се должи на тремата и му дадов уште две шанси. Таа не беше до тремата“.

Loading...

„Почна да ми раскажува што требаше да направи следниот ден. Дека мора да оди во поштата и бензинската пумпа. Тоа го рече додека беше врз мене. Се прашував, дали сум толку здодевна за него? Последното нешто што го реков пред да влеземе во спалната соба беше „зошто не ги загрееш ушите меѓу моите бутови?“ И тогаш тој ми раскажа за поштата.

 

 

„Младиот маж со кој бев во врска само лежеше и чекаше да ја завршам целата работа, во ниту еден момент не се обиде да направи нешто за да ме задоволи, а потоа подоцна ќе се пожалеше дека сексот му е досаден. Тој исто така се пожали дека не се обидував да водам љубов со него доволно често додека бевме во врска. Таа врска заврши многу брзо“.

„Пред многу одамна, спиев со маж со кого излегов прв пат и, Боже, тој беше ужасен. Скоро од првиот момент на сексот сакав се да заврши, но јас сум како добар војник и не сакам да ја оставам работата незавршена. Кога стигнавме до мојот стан, тој започна да ме бакнува на чуден, скоро хистеричен начин, нешто помеѓу „Само што се вратив од војната“ и „кученце што лиже путер од кикирики“. Немаше крешендо. Ништо. Се чинеше како да се обидува да биде страствен, но сè изгледаше многу вештачко и присилно. Не се сеќавам како се случи соблекувањето, но се сеќавам дека имав широка маица што тој ми ја остави на мене. И тогаш намерно не ја соблеков за да видам дали воопшто ќе му падне на памет. Не, се разбира. Бев полуоблечена за време на целиот секс. Но, најлошото од сето тоа беше кога тој, и покрај тоа што не доби никаков вербален или физички знак од мене, заклучи дека доживувам оргазам. Додека лежев под него, се помирив со тој ужасен секс, тој почна да вика „О Боже, свршуваш, се чувствувам како да свршуваш“, што за мене беше тотална вест, но ете, барем некој доживеа нешто”.

 

Loading...

 

„Фраерот само што излезе од десетгодишен брак. Неговата идеја за мисионерска позиција беше да ми стави едната рака околу вратот, да легне со целата своја тежина врз мене и да се нафрли. Тивко. Тоа беше неговото единствено движење. Понекогаш го забележувам на Редит и навистина се надевам, во корист на неговата нова сопруга, дека научил некои нови потези“.

„Излегував со еден млад маж во текот на целото средно училиште и повеќето од моите студии. Неговата визија за водење љубов беше бавно водење љубов. Внатре – надвор, и е супер бавно, додека истовремено ја стиска ногата и зјапа право во моите очи. Никогаш не сакаше да проба нешто друго освен тој спор мисионерски секс, а кога ќе се качев на него, тој само лежеше на грб и ќе речеше „направи што сакаш“. Да бев горе, тој немаше ни да ме допре. Никаде не ме допре, тој дури и не ме фаќаше за рака, а камоли нешто друго. Мислеше дека жените се нежни цвеќиња, затоа секогаш чекаше десет секунди да се прилагодам и тогаш ќе започне да се движи на половина пат“.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *