Станала зависна од порно филмови кога имала 13 години, оргијала со непознати, а денес живее сосема поинаку (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Кога имала само дванаесет години Ерика Гарза ја открила порнографијата, а потоа со години организирала забави на кои имала секс со различни мажи, пишува „The Sun“.

Најпознатиот порно сајт тргнува во борба против лажните филмови за возрасни

Loading...

Своите искуства ги опишала во книгата „Getting Off“ каде објаснила како од самосвесна тинејџерка од католичко училиште станала промискуитетна сексуална зависничка. Се започнало кога тргнала во средно училиште во предградието на Лос Анџелес, Монтебело.

Две девојки снимаат порно филм среде бел ден пред шокираните минувачи и деца (видео)

Со оглед дека имала сколиоза, морала да носи протеза поради што колегите ја исмевале. Утеха пронаоѓала во гледање порно филмови кои доцна во ноќта биле прикажувани на телевизија.

ФАКУЛТЕТОТ ЌЕ ПОЧЕКА: Се откажав од правото за да станам порно актерка (фото)

– Чувствував мешавина на страг и сексуално возбудување од кое бргу станав зависна, рекла таа.

Кога технологијата напредувала, можела порнографијата да ја гледа на интернет, а од таму и ја засакала. Вели дека се уште добро се сеќава на порно филмовите кои ги снимале Памела Андерсон и Томи Ли, објавени во 1997. година кога имала 15 години.

View this post on Instagram

#FBF when I was too grunge for my own good

A post shared by Erica Garza (@ericadgarza) on

– Ќе го земев компјутерот и се криев во орманот. Дополнително ме возбудуваше фактот дека некој би можел да ме открие, раскажува Ерика.

Доказ за полнолетство за пристап до порно сајтови

Невиноста ја изгубила на 17. години и потоа започнала редовно да има секс. Признава дека често организирала забави само за да запознава мажи со кои би можела да има секс, понекогаш и по четири пати неделно.

Што открива за вас омилениот порнографски жанр?

– Ако не се чувствував пријатно со личноста со која имав сексуален однос, едноставно би вклучела порно филм за да ми одвлекува внимание. Моите партнери поради тоа ме сметаа за кул девојка, открива таа.

Исповед на порно актерките: Ова е најголемата разлика измеѓу сексот на филм и во реалноста (видео)

По факултетот започнала да експериментира со груб секс што најчесто резултирало со односи со непознати луѓе без кондом. Често тоа вклучувало прикажување сцени од порно филмовите во кои жените биле понижувани.

View this post on Instagram

Date night @ the couch

A post shared by Erica Garza (@ericadgarza) on

Loading...

– Подоцна се чувствував скршена, безвредна и искористена, но и јас ги искористував мажите за да ги задоволам своите потреби, признава Ерика.

Како порнографијата влијае на вашиот сексуален живот?

Дури во раните триесети години сфатила дека нејзината опсесија со порнографијата ја спречува да оствари емотивна врска со партнерот. Се се променило, тврди, кога на одмор на Бахамите го запознала сегашниот маж.

Професорка имала секс со ученик секој ден: Одлежала затвор и сега снима порно филмови (видео)

– Гледавме многу порно филмови на почетокот на врската затоа што бев зависна од нив, но тој сакаше да знае зошто тие ми се потребни, а никого дотогаш не го интересираше тоа. Прв пат во животот се чувствував сигурна да открие која сум навистина, раскажува таа.

Гафови од снимање: Што се случува кога некој ќе згреши во порно – филмовите? (видео)

Кога се вратила во Лос Анџелес, одлучила да побара стручна помош, а потерапијата признава дека порно филмови гледа само повремено.

– Сфатив дека не сум единствена и дека е во ред што понекогаш го правам тоа,заклучува Ерика.


Leave a Reply